بلیط تهران

بلیط هواپیما تهران نجف هواپیمایی کیش ایر

خرید آنلاین بلیط هواپیمایی کیش ایر

هواپیمایی کیش ایر همانند سایر هواپیمایی ها امکان خرید آنلاین و اینترنتی بلیط را دارد. برای خرید بلیط هواپیمایی کیش ایر در وب سایت تریپ کافی است مبدا، مقصد و تاریخ سفر را مشخص کنید تا لیست بلیط های قابل خرید به شما نشان داده شود.

شرکت هواپیمایی کیش ایر چک این آنلاین برای مسافران ندارد و مسافران باید در فرودگاه پذیرش شوند. برای چک این در فرودگاه، هواپیمایی کیش ایر توصیه می کند مسافران در پروازهای بین المللی سه ساعت قبل از حرکت و در پروازهای داخلی 90 دقیقه قبل از پرواز، وارد فرودگاه شوند. در پروازهای داخلی 20 دقیقه و در پروازهای خارجی 60 دقیقه قبل از زمان پرواز، باجه های پذیرش مسافر بسته می شوند برای پیگیری بلیط می توانید به وب سایت تریپ یا هواپیمایی کیش ایر مراجعه کنید.

بلیط ارزان قیمت کیش ایر تهران نجف

گفتنی است که پرواز هواپیمایی کیش ایر در فرودگاه مهرآباد از ترمینال شماره 2 انجام می شود.

انواع کلاس های پروازی هواپیمایی کیش ایر

هواپیمایی کیش ایر دو کلاس پروازی اکونومی ( اقتصادی) و کلاس (بیزینس) را ارائه می دهد.

کلاس اکونومی هواپیمایی کیش ایر

کابین کلاس اکونومی خدمات خوبی ارائه می دهد. غذا و نوشیدنی رایگان سرو می شود اما بستگی به مسیر پرواز دارد.

کلاس بیزینس هواپیمایی کیش ایر 

کلاس بیزینس هواپیمایی کیش ایر با خدمات اختصاصی همراه است. مسافران در تمام پروازهای کلاس با چند وعده غذا و نوشیدنی پذیرایی می شوند و صندلی ها نسبت به کلاس اکونومی فضای بیشتری دارند و راحتی بیشتری برای مسافر فراهم می کند. همچنین در این کلاس بار مجاز بیشتری (تا 40 کیلوگرم) می‌توان حمل کرد.

ناوگان پروازی هواپیمایی کیش ایر

هواپیمایی کیش ایر دارای 14 فروند هواپیمای به اغلب فرودگاه های داخلی و بین المللی است. ناوگان فعلی هواپیمایی کیش ایر شامل هواپیماهایAIRBUS320  ،BOEING MD82-83 ،  AIRBUS321و  FOKKER100است.

غذای هواپیمایی کیش ایر

در تمام پروازهای بیش از یک ساعت، غذای گرم یا تنقلات و نوشیدنی ارائه می شود.

اطلاعات شرکت هواپیمایی کیش ایر

هواپیمایی کیش ایر

شرکت هوایی کیش ایر، شرکتی خصوصی و یکی از شرکت‌های تابع منطقه آزاد کیش است. این ایرلاین فعالیت خود را از سال 1370 با هدف توسعه فعالیت های جزیره کیش و اتصال به کشورهای حاشیه خلیج فارس آغاز کرد. کیش ایر فعالیت خود را از خرداد ماه 1371 با دو فروند هواپیمای اجاره ای شروع کرد. پس از تاسیس و راه اندازی، این ایرلاین در سال 1372 تصمیم به تغییر استراتژی های خود گرفت و با به کارگیری متخصصان کارآزموده در مدت کوتاهی توانست به پیشرفت‌های چشمگیری دست پیدا کند. پس از آن و در سال 1376 با تغییر مدیریت، مرحله جدیدی در جهت شکوفایی این شرکت آغاز شد. در این زمان کیش ایر 10 فروند هواپیمای اجاره ای در اختیار داشت که با توجه به تغییر سیاست‌های بانک مرکزی،‌ امکان نگهداری از تمامی آن‌ها امکان‌پذیر نبود. در نتیجه به منظور جلوگیری از ضرر تعداد هواپیماهای خود را کاهش و ساعت پروازها را افزایش داد. پس از آن به دلیل بالا بودن اجاره بهای هواپیماها تصمیم به خریداری هواپیما و استفاده از خدمه پروازی ایرانی گرفت. این شرکت توانست سیاست‌های خود را به مرحله انجام برساند و در اجرای آن‌ها به موفقیت دست پیدا کند. کیش ایر در حال حاضر با داشتن استانداردهای بین‌المللی به عنوان یکی از ایرلاین‌های عضو یکیش ایر عمل می‌کند و توانست اولین ایرلاین ایرانی دارای گواهینامه آیوسا باشد. کیش ایر علاوه بر مسیرهای داخلی به کشورهایی مثل جمهوری آذربایجان، عراق،‌عمان، سوریه،‌ترکیه و امارات نیز پرواز دارد. قطب اصلی هواپیمایی کیش ایر، تهران و کیش می‌باشد. قطب های دیگر آن فرودگاه بین‌المللی و فرودگاه هاشمی نژاد مشهد می‌باشند.

راهنمای خرید بلیط پرواز کیش ایر

برای خرید آنلاین بلیط پرواز کیش ایر، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای کیش ایر برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای کیش ایر ، انواع بلیط ارزان کیش ایر و بلیط لحظه آخری کیش ایر نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط کیش ایر را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.قبل از رزرو آنلاین پرواز کیش ایر بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز کیش ایر

امکان چک این آنلاین برای هواپیمایی کیش ایر وجود ندارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی کیش ایر

  اکونومی کلاس کیش ایر

بیشتر کلاس‌های پروازی کیش ایر از نوع اکونومی می‌باشد. اما این شرکت هواپیمایی برای افزایش رضایت مشتریان در برخی از مسیرها از جمله تهران- کیش- تهران و تهران- مشهد- تهران دارای کلاس پروازی بیزینس کلاس نیز می‌باشد.

پرواز به kish-air-services

پرواز به kish-air-katering

پرواز به kish-air-planes

 

هواپیمایی کیش ایر پس از ثبت و دریافت مجوزهای قانونی به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش و در قالب یک شرکت سهامی خاص، فعالیت خود را از خرداد ماه همان سال با دو فروند هواپیمای اجاره ای شروع کرد. پس از طی دوره تاسیس و راه اندازی، از اواخر سال 1372 با تغییر استراتژی و رویکرد شرکت هواپیمایی کیش ایر، به کارگیری متخصصان کارآزموده و رعایت اصل صرفه جویی و فعالیت مداوم سبب شد تا کیش ایرلاین در مدت کوتاهی ضمن رفع مشکلات، به پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای در زمینه بازرگانی، عملیات، فنی، خدمات فرودگاهی و پشتیبانی برسد. این اتفاقات زمینه را فراهم کرد تا شرایط مناسبی در جهت رشد و سازندگی فراهم شود.بعد از گذراندن این اتفاقات و مراحل اولیه هواپیمایی کیش ایر وارد مرحله‌ی جدیدی شد که شاید بتوان آن را دوره بازنگری و شکوفایی شرکت کیش ایرلاین نامید. این مرحله از اواخر سال 1376 و با تغییر مجدد مدیریت کلید خورد. هواپیمایی کیش ایر در این زمان 10 فروند هواپیمای اجاره ای شامل هواپیمای یاک 40 و توپولف 154 در اختیار داشت که با تغییر سیاست‌های ارزی بانک مرکزی، عدم واگذاری ارز دولتی و افزایش نرخ ارز برای شرکت های هواپیمایی، امکان نگهداری و انجام حداقل ساعت پرواز تعیین شده برای آن‌ها عملی نبود. لذا به منظور پیشگیری از ضرر و زیان احتمالی و در راستای بهینه‌سازی فعالیت‌های خود، هواپیمایی کیش ایر تعداد هواپیماهای اجاره ای را کاهش داد.پس از کاهش هواپیماهای اجاره‎ای، شرکت هواپیمایی کیش ایر ساعت پرواز هواپیماهای باقیمانده خود را در عوض افزایش داد. رفته رفته کیش ایرلاین سعی بر خرید هواپیماهای جدید و تغییر در ناوگان خود شد. از طرف دیگر هواپیمایی کیش ایر از خدمه‌ی پروازی داخلی بیشتر و ایجاد تیم مهندسی تعمیرات اسفاده کرد که این عوامل نقش مثبتی در راستای بهبود عملکرد و کارایی شرکت کیش ایرلاین شد. در نهایت به سبب کارهای مثبتی که در این مدت انجام شد شرکت به نوعی به یک بلوغ رسید و اکنون دارای 9 فروند هواپیما است که این تعداد در بین ایرلاین‌های ایرانی یک عدد مناسب به شمار می‌رود.

 قطب های شرکت هواپیمایی کیش ایر

قطب های شرکت هواپیمایی کیش ایر فرودگاه‌های مهرآباد ( ترمینال کیش ایر در مهرآباد ) و کیش ( ترمینال پروازهای کیش ایر در کیش ) هستند. البته قطب دوم کیش ایر فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد می‌باشد. قطب شرکت هواپیمایی اصطلاحاً به فرودگاه اصلی فعالیت یک شرکت هواپیمایی می‌گویند. معمولاً مبدأ یا مقصد اکثر پروازهای یک شرکت هواپیمایی، قطب آن شرکت است. شهرهای کانونی شرکت هواپیمایی کیش هم تهران، شیراز، دبی و اصفهان هستند. البته دفتر هوا پیمایی کیش ایر ( مرکزی) همانطور که از اسمش پیداست در کیش قرار دارد. مدیرعامل هواپیمایی کیش ایر خانم فرزانه شرفبافی است و یکی از زیر مجموعه های سازمان منطقه آزاد کیش و در قالب شرکت سهامی خاص آغاز کرده است.

 کترینگ کیش ایر و هتل های اختصاصی هواپیمایی کیش ایر

دو آپشنی که کیش ایرلاین دارد، کیترینگ و هتل های اختصاصی هواپیمایی کیش ایر است. کیترینگ کیش ایر ذائقه ایرانی، سنت غذایی و تکنولوژی روز دنیا را به کار گرفته تا رضایت هرچه بیشتر مشتریان کیش ایر را به ارمغان بیاورد. کترینگ کیش ایر بیش از 20 سال سابقه خدمت در صنعت تهیه و توزیع غذا دارد و یکی از بزرگترین کترینگ های هواپیمایی کشور محسوب می‌شود. از دیگر شاخصه های کترینگ کیش ایر، تضمین کیفیت، سلامت غذا و آسایش مسافران است همچنین دو هتل آریان و فارابی، دو هتل از هتل های اختصاصی هواپیمایی کیش ایر هستند که پاره‌ای از مسافرین اقامت در این هتل ها را ترجیح می‌دهند. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در ورد این دو هتل می‌توانید به سایت کیش ایر مراجعه نمایید.

 شعار شرکت هواپیمایی کیش ایر

 

مقاصد پرواز کیش ایر شامل موارد متعدد و مختلف زیر است: بوشهر (فرودگاه بین المللی بوشهر) آبادان (فرودگاه آبادان) جزیره ابوموسی فرودگاه ابوموسی) اراک (فرودگاه اراک) اهواز (فرودگاه اهواز) بندر عسلویه (فرودگاه عسلویه) بندرعباس (فرودگاه بین المللی بندرعباس) اصفهان (فرودگاه بین المللی شهید بهشتی) کرمان (فرودگاه کرمان) کرمانشاه (فرودگاه امام خمینی کرمانشاه) جزیره کیش فرودگاه بین المللی کیش) بندر ماهشهر (فرودگاه ماهشهر) مشهد (فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد) رشت (فرودگاه سردار جنگل) جزیره قشم (فرودگاه دیرستان) شهرکرد (فرودگاه شهرکرد) شاهرود (فرودگاه شاهرود) شیراز (فرودگاه بین المللی شهید دستغیب) تبریز (فرودگاه بین المللی شهید مدنی) همدان (فرودگاه همدان) تهران (فرودگاه بین المللی مهرآباد) زنجان (فرودگاه زنجان) یزد (فرودگاه شهید صدوقی) عراق (بغداد - فرودگاه بین المللی بغداد) عمان (خصب - فرودگاه خصب) سوریه (دمشق - فرودگاه بین المللی دمشق) ترکیه (استانبول - فرودگاه بین المللی آتاترک) امارات متحده عربی (دبی - فرودگاه بین المللی دبی و شارجه - فرودگاه بین المللی شارجه) جمهوری آذربایجان (باکو - فرودگاه بین المللی حیدر علی اف) همراهان گرامی با توجه به اینکه مسیرهای پروازی ایرلاین های مختلف دائما در حال تغییر است توصیه میکنیم برای کسب اطلاعات جامع و به روز در مورد برنامه پروازی هواپیمایی کیش و سایر ایرلاین های کشور به صفحه مسیرهای پروازی به وبسایت فرانگر مراجعه کنید.

 

 اهداف هواپیمایی کیش ایر

هواپیمایی کیش ایر اهداف بلندمدتی را برای خود ترسیم کرده است که شامل موارد زیر می‌شوند:• کمک رسانی به توسعه پایدار جزیره زیبای کیش(نگین خلیج فارس)• رشد برنامه پروازی کیش ایر در مسیرهای داخلی و خارجی• افزایش همکاری های عملیاتی، بازرگانی و فنی با سایر شرکت ها• تحت پوشش قراردادن کلیه مناطق آزاد و رفع نیازهای مربوط به مسافرت های هوایی• بالا بردن ضریب ایمنی ناوگان، تجهیزات فنی و مسافران هواپیمایی کیش ایر• تبدیل شدن به یک شرکت هواپیمایی مبتنی بر ساز و کار خدمات الکترونیکی• تقویت مناطق آزاد تجاری –صنعتی و ویژه اقتصادی از بندر اقیانوسی چابهار تا شهر آبادان از طریق گسترش زیرساخت های حمل و نقل هوایی

 سوانح و حوادث هواپیمایی کیش ایر

برای شرکت هواپیمایی کیش ایر با سابقه در طول حدود سی سال سابقه‌اش طبیعی است که اتفاقات تلخ و شیرین زیادی رخ داده است. ما در این بخش سعی می‎کنیم اتفاقات ناگواری را که متاسفانه در این سه دهه اتفاق افتاده برای شما سروران بازگو کنیم.• 21 بهمن 1382 در فرودگاه شارجه: یک فروند فوکر-50 هواپیمایی کیش ایر در هنگام فرود آمدن به زمین برخورد کرد و 43 نفر از 45 مسافران آن متاسفانه جان باختند.• در 28 شهریور 1374 پرواز تهران کیش کیش ایر: ربوده شدن یک فروند هواپیمای بوئینگ 707 هواپیمایی کیش ایر که از تهران عازم کیش بود توسط شخصی به نام رضا جباری. در نهایت این هواپیماً در یک پایگاه هوایی در اسرائیل به زمین نشست.• در 9 خرداد 1388 در پرواز اهواز تهران کیش ایر : 15 دقیقه پس از پرواز مأموران امنیت پرواز هواپیمای کیش ایر متوجه یک بمب دست‌ساز در داخل دستشویی هواپیما شدند. هواپیمای کیش ایر فورا در فرودگاه اهواز به زمین نشست و پس از تخلیه مسافرین با تلاش مأمورین، این بمب دست‌ساز خنثی شد.• 18 فروردین 1391 پرواز فوکر کیش تهران کیش ایر : هواپیمای کیش ایر بعد از حدود 1 ساعت از برخاستن به دلیل نقص فنی مجدداً به فرودگاه کیش برگشت.• در 12 دی 1392 پرواز کیش اصفهان کیش ایر: پس از گذشت مدتی از پرواز کیش ایر به دلیل نقص فنی به کیش بازگشت.• در 22 خرداد 1394 پرواز کیش یزد کیش ایر: این پرواز در حالی‌که به نزدیکی یزد رسیده بود به علت نقص فنی در پمپ هیدرولیک موتور سمت چپ مجبور به بازگشت به کیش شد.• در 25 مرداد 1396 در پرواز تهران بندرعباس کیش ایر: 5 دقیقه بعد از پرواز به علت انفجار و آتش‌سوزی در موتور سمت راست مجبور به بازگشت به فرودگاه مهرآباد شد.• در تاریخ 5 اسفند ماه 1397 در پرواز کیش مشهد کیش ایر: با یک ساعت تأخیر در ساعت17.45 از زمین بلند شد وپرواز کرد.اما پس از15دقیقه پرواز کیش ایر به علت نقص فنی خلبان هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد ومجددا در فرودگاه کیش به زمین نشست. در این حادثه به کسی آسیب نرسید اما مسافران یک روز تلخ وترسناک را تجربه نمودند و پس از 2ساعت انتظار مسافران پرواز کیش ایر با یک فروند هواپیمای جایگزین فرودگاه کیش را به مقصد مشهد ترک کردند.

 ناوگان هوایی هواپیمایی کیش ایر لاین

اگر بخش‌های قبلی این نوشتار را خوانده باشید آنگاه حتما متوجه شده‌اید که هواپیمایی کیش ایر لاین مراحل گوناگونی داشته است. در سالهای ابتدایی این شرکت، بیشتر هواپیماهای این شرکت اجاره‌ای بودند و از تنوع زیادی برخوردار بودند. ناوگان پیشین کیش ایر دارای هواپیماهای بوئینگ 737، بوئینگ 707، بوئینگ 757، ایرباس 320، فوکر 50، فوکر 100، توپولوف 154 و مک‌دانل داگلاس ام‌دی-80 بود. اما در حال ناوگان فعلی این شرکت سه هواپیمای زیر را دارد که سعی می‌کنیم در این قسمت اطلاعات مختصر ومفیدی از آن‌ها را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم:

 بلیط هواپیما وارش

 

1. ایرباس 321 کیش ایرهواپیمای ایرباس 321 در سال 1989 ساخته شد. این هواپیما که از نظر فروش از موفق ترین هواپیماهای این شرکت به شمار می‌رود اولین پرواز خود را 4 سال بعد از سال طراحی یعنی 1993 انجام داد. ایرباس321 که ظرفیت حمل حدود 180 نفر را دارد، دارای دو موتور توربوفن در زیر 2 بال خود است. بیشترین سرعت آن 870 کیلومتر بر ساعت است و محدوده ی پرواز نسبتا پاییینی حدود 5185 نفر دارد. فاصله ی دو بال نوک هواپیما از هم 34٫1 متر، طول آن 37٫6 متر و ارتفاع آن هم 11٫8 متر می‌باشد. ایرباس 321 در دو مدل A321-100 و A321-200 ساخته شده است. در هواپیمای ایرباس 321 دو نوع آرایش صندلی وجود دارد که آرایش اول به صورت فرست کلس 16 صندلی و 169 صندلی اکونومی است. مدل اول مخزن سوخت اضافی ندارد و بنابراین وزن آن کمتر است. در حالی که مدل دوم به دلیل داشتن مخزن سوخت اضافی بزرگ‌تر است. این منبع سوخت اضافی باعث شده که نوع دوم دارای برد بیش‌تری نیز باشد.2. مک‌دانل داگلاس ام‌دی-80 کیش ایراین هواپیما یک هواپیمای مسافربری دو موتوره است که توسط شرکت مک‌دانل داگلاس ارائه شد. هواپیمای مک‌دانل در دسته هواپیمای ارزان قیمت برای مسافرت، یعنی economy (اکونومی) قرار می‌گیرد. اولین پرواز این هواپیما در 18 اکتبر 1979 صورت گرفت. مک‌دانل داگلاس ام‌دی-80 نسل جدیدی از هواپیمای قدیمی تر این شرکت، مک‌دانل داگلاس دی‌سی-9 محسوب می‌شود. این هواپیماها تشابه زیادی با خانواده مک‌دانل داگلاس ام‌دی-90 دارند. به همین علت به آنها دی‌سی-9 سوپر 80 هم می‌گویند. طول این هواپیما 45 متر و ارتفاع آن نیز 9 متر است. این هواپیما ظرفیت 172 مسافر را دارد. بیشنیه‌ی سرعت آن 925 کیلومتر است و محدوده‌ی پرواز آن 3476 کیلومتر می‌باشد.3. فوکر 100 کیش ایراین هواپیما ساخت شرکت فوکر است که در کشور هلند قرار دارد. این هواپیما از سال 1988 روانه بازار شد. این هواپیماها از روی مدل قدیمی‌تر فوکر اف 28 ساخته شدند. در آغاز این هواپیما توانست بازار هواپیماهای مسافربر کوچک را در اختیار خود بگیرد ولی در ادامه این روند رو به افول قرار گرفت و از سال 1997 دیگر ساخته نمی‌شود. در مجموع 283 فروند از این هواپیما ساخته شد. بعد از اعمال تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران، این هواپیماها، بیشترین تعداد هواگردهای زمین‌گیرشده در ایران را به موجب کمبود قطعات یدکی، شامل شد و انگلستان از ارائه سرویس به این هواپیماها، خودداری کرد. طول این مدل 35.5 متر و ارتفاع آن 8.5 است و ظرفیت آن هم 109 می‌باشد. اگر مقداری آشنایی با هواپیماهای مسافربری داشته باشید از این مشخصات می‌توان بفهمید که این هواپیما یک هواپیمای کوچک و نقلی است. این هواپیما با وزن 25 تن می‌تواند حدود 816 کیلومتر در ساعت پرواز کند.

 قوانین و مقررات شرکت هواپیمایی کیش ایر

1. شرایط جامه دان (ساک) در پرواز کیش ایر• میزان تعهد شرکت هواپیمایی کیش ایر برای میزان خسارت و پرداخت غرامت بدون در نظر گرفتن محتویات جامه دان و بر اساس ارزش محتویات وارائه فاکتور خرید در ازای هر کیلو گرم حداکثر 20 دلارآمریکا است که این مبلغ در پروازهای کیش ایر بین المللی بر اساس تبدیل ارز با نرخ رسمی کشور و در پروازهای کیش ایر داخلی مطابق با مقررات جاری شرکت هواپیمایی کیش ایر محاسبه و به ریال پرداخت خواهد شد.• برای دانستن حداکثر وزن مجاز حمل بار رایگان درپروازهای کیش ایر داخلی و بین المللی به وزن مجاز مشخص شده در بلیط کیش ایر مراجعه کنید .• لطفاً توجه کنید که اضافه بار خود را در مبدا اعلام نمایید، چون درصورت مفقود شدن احتمالی جامه دان، پرداخت خسارت فقط بر اساس وزن قید شده دربلیط کیش ایر محاسبه خواهد شد.• در مورد جامه‏ دان‏ های خود دقت کنید که برچسب‏‎های شماره دار برروی آنها الصاق و رسید آن تحویل شما شود.• پیشنهاد می‌شود قبل از خروج از سالن خروجی فرودگاه مقصد اثاثیه دریافتی خود را به دقت کنترل کنید و هرگونه نارسایی بار خود را به اطلاع مسئولین شرکت هواپیمایی کیش ایر حاضر در سالن، برسانید .• برای جلوگیری از مفقودشدن احتمالی جامه دان های خود، هرگونه اتیکت‌های قبلی الصاق شده روی جامه دان رابردارید و فقط اتیکت جامه‌دان همان پرواز کیش ایر روی جامه‌دان شما باشد.• در قبال اثاثیه مسافرانی که بلافاصله و قبل از خروج از سالن فرودگاه مطالبه نشود، شرکت هواپیمایی کیش ایر هیچگونه مسئولیتی ندارد.• وسایلی مثل چاقو، تیغ، قیچی، الکل و… غیرقابل حمل در کابین هواپیما کیش ایر است. چنانچه هریک از وسائل فوق را همراه دارید، آن ها را در چمدان تحویلی به باجه پذیرش قرار دهید.• فهرست اشیاء مجاز همراه مسافر که درصورت لزوم می توان آنها را به داخل کابین هواپیما کیش ایر حمل کرد در بلیط کیش آمده است .• مراقب باشید که هنگام دریافت وسایل و اثاثیه خود، جامه دان‏ ها و وسایل دیگران را به اشتباه برندارید . گاهی تشابه ظاهری جامه دان‏ ها باعث اشتباه و سرگردانی می‌گردد، به همین خاطر برای جلوگیری از این گونه مشکلات شماره رسید جامه دان‏ ها را که بر روی بلیط کیش ایر الصاق شده با شماره برچسب های الصاقی روی چمدان مطابقت دهید.• اگر با نقصان وزن، خسارت دیدگی یا مفقود شدن جامه دان‏ های خود مواجه شدید، قبل از خروج از سالن، به مسئولین مربوطه اطلاع دهید تا اقدامات لازم برای پیگیری بعدی انجام شود.• در صورت عدم مشاهده بسته خود در سالن ورودی فرودگاه مقصد، قبل از خروج از سالن مراتب را به واحد امور جامه دان کیش ایر اطلاع دهید تا اقدامات لازم برای جست‌وجو و پیگیری جامه دان یا بسته شما انجام گیرد.

کیش ایر از شرکت های هواپیمایی نوپا در ایران است. کیش ایر با نام تجاری kishairlines در جزیره کیش تاسیس شد. این هواپیمایی به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه سازمان منطقه آزاد کیش محسوب می شود. دفتر مرکزی ایر کیش در جزیره کیش قرار دارد. قطب اصلی کیش ایر در فرودگاه بین المللی کیش و فرودگاه بین المللی مهرآباد است. قطب دوم این هواپیمایی فرودگاه بین المللی مشهد است. شهرهای کانونی هواپیمایی کیش ایر تهران، شیراز، اصفهان و دبی است. کیش ایر رتبه اول مهمانداری را بین ایرلاینهای ایرانی داراست.

بلیط هواپیما کیش ایر

بلیط هواپیمایی هواپیمایی کیش ایر به دلیل ایمنی بالای پرواز آن طرفدار دارد. زیرا هواپیمایی حادثه های کمی داشته است. شما می‌توانید بلیط هواپیمایی کیش ایر را از وب سایت تریپ رزرو کنید.

شرکت هواپیمایی کیش ایر، به عنوان یکی از شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش و در قالب یک شرکت سهامی خاص فعالیت مینماید.

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی کیش ایر

آدرس دفتر مرکزی کیش ایر در جزیره کیش : جزیره زیبای کیش، میدان سنایی، جنب بازار مریم ، ساختمان مرکزی کیش ایر- طبقه سوم – واحد مدیریت

کد پستی : 73367-79419

تلفن تماس : 07693214562

فکس : 07644455725

پست الکترونیک : secretariat.kish@kishairline.com

جهت امور کنترل بلیت می توانید در ساعات اداری با شماره 8- 44665644 داخلی 3 (بخش کنترل) تماس حاصل فرمایئد. جهت پشتیبانی پیرامون خرید اینترنتی و استرداد بلیت های صادره از طریق وب‌سایت کیش ایر می‌توانید به صورت شبانه روزی با شماره تلفن 48681300 (بخش پاسخگویی وب‌سایت) تماس حاصل نمایید.

آدرس دبیرخانه مرکزی هواپیمایی کیش ایر در تهران : تهران – شهرک اکباتان – فاز اول – بلوار شهید نفیسی – مقابل ورزشگاه راه آهن – ساختمان مرکزی کیش ایر- طبقه اول

تلفن : 48680000

فکس : 02148681030

کد پستی : 1393853113

صندوق پستی : 389 – 13955

فرودگاه مهرآباد

ترمینال 1 فرودگاه مهرآباد

پروازهای خروجی هواپیمایی کیش ایر در ترمینال 1 فرودگاه مهرآباد

اطلاعات پرواز  : 61023183

ترافیک : 66036746

فروش : 44690146

ترمینال 2 فرودگاه مهرآباد

پروازهای ورودی کیش ایر در ترمینال 2 فرودگاه مهرآباد

اطلاعات پرواز : 61023189

مسیر های پرواز هواپیمایی کیش ایر

مقاصد پروازی کیش ایر در حال حاضر به جزیره کیش ، شیراز ، تهران ، اصفهان ، مشهد ، رشت ، تبریز ، بندرعباس ، آبادان ، یزد ، کرمانشاه ، عسلویه ، ابوموسی ، دوبی و ابوظبی می باشد.

ناوگان کیش ایر

ناوگان هوایی کیش ایر شامل دو فروند هواپیمای ایرباس A321 ،دو فروند هواپیمای ایرباس A320، هفت فروند هواپیمای بوئینگ MD و سه فروند هواپیمای فوکر 100 می‌باشد.

تاریخچه ایرلاین کیش ایر

شرکت کیش ایر در سال 1370 با هدف توسعه فعالیتهای جزیره کیش تأسیس گردید وفعالیت خود را از خردادماه همان سال با دو فروند هواپیمای اجاره ای آغاز کرد.

از اواخر سال 1372 دوران سازندگی کیش ایر آغاز شد. بکارگیری متخصصان کارآزموده و رعایت اصل صرفه جویی و فعالیت مداوم سبب شد تا شرکت در مدت زمان کوتاهی ضمن رفع مشکلات، به پیشرفت های قابل ملاحظه ای در زمینه بازرگانی، عملیات، فنی خدمات فرودگاهی و پشتیبانی دست یابد.

در اواخر سال 1376 کیش ایر 10 فروند هواپیمای اجاره ای شامل هواپیمای یاک 40 و توپولوف 154 در اختیار داشت که فشارهای ناشی از نرخ بالای اجاره بها و تغییر نرخ ارز سبب شد تفکر خرید هواپیما در کیش ایر بیش از پیش دنبال شود و این ایرلاین را به استفاده از خدمه پروازی ایرانی بجای خدمه پروازی خارجی و انجام امور مهندسی تعمیرات در داخل تشویق کرد.

اما نقطه تاریک هواپیمایی کیش در 21 بهمن 1382 رغم خورد ، یک فروند فوکر-50 متعلق به هواپیمایی کیش ایر در هنگام فرود آمدن در فرودگاه شارجه به زمین برخورد کرد و متاسفانه 43 نفر از 45 مسافر آن کشته شدند.شرکت هواپیمایی کیش ایر (kish airlines)در سال 1370 تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت کیش ایر توسعه فعالیت های جزیره زیبای کیش از طریق ارتباط با مراکز سایر استان های کشور و همچنین اتصال به کشورهای حاشیه خلیج همیشه فارس می باشد. هنگامی که این شرکت توانست مجوزهای قانونی و لازم را برای فعالیت های خود کسب کند به عنوان یکی از شرکت های تابعه منطقه آزاد کیش و به عنوان یک شرکت هواپیمایی خصوصی فعالیت خود را با دو فروند هواپیمای اجاره ای از خرداد ماه همان سال آغاز کرد.


 

تغییرات هواپیمایی کیش ایر


همان طور که گفته شد شرکت کیش ایر فعالیت خود را با دو فروند هواپیمای اجاره ای آغاز کرد؛ اما از سال 72 به بعد با تغییرات مدیریتی و بنیادی، این شرکت دوره سازندگی و بنیادی خود را آغاز نمود. استفاده از افراد متخصص و کارآزموده و رعایت اصل صرفه جویی و فعالیت پیوسته و پیاپی باعث شده است تا کیش ایرلاین در مدت زمان کوتاهی بتواند مشکلات به وجود آمده را رفع نماید و به پیشرفت های قابل توجهی در زمینه های بازرگانی، عملیات، فنی خدمات فرودگاهی و پشتیبانی دست پیدا کند که تحقق این امور، باعث موفقیت های بیشتری در آینده شد. همزمان با گذراندن دوره های موفقیت آمیز این شرکت به مرحله بازنگری و شکوفایی رسید که از اواخر سال 1376 و با تغییر مجدد مدیریت آغاز شد. مدیر عامل این شرکت جناب آقای محمد تقی جدیدی و رئیس هیئت مدیره هم آقای علی جهاندیده می باشند. لازم به ذکر است که دفتر هواپیمایی کیش ایر در جزیره کیش واقع شده است.

 

ناوگان هوایی کیش ایر


شرکت هواپیمایی کیش ایر دارای 13 فروند هواپیمای مسافربری است که 12 فروند از آن ها فعال می باشد و جزییات آن به شرح زیر است: دو فروند هواپیمای ایرباس A321 ، دو فروند هواپیمای A320 ، هفت فروند هواپیمای MD82-83 ، سه فروند هواپیمای F100 که یکی از آنها زمین گیر شده است. جالب است بدانید که میانگین سن هواپیماهای کیش ایر 21.1 سال می باشد. 

بلیط هواپیمای کیش ایر


همان طور که در ابتدا گفتیم شرکت هواپیمایی کیش ایر فعالیت رسمی خود را از خرداد ماه سال 1371، با دو فروند هواپیمای اجاره ای آغاز کرد و پس از مدتی در اواخر سال 1372 با تغییر مدیریت، به سازندگی و گسترش ناوگان خود پرداخت. این گونه شد که بلیط هواپیما کیش ایر در اغلب مسیرهای داخلی و خارجی و بین المللی در دسترس کسانی قرار گرفت که علاقه مند هستند با هواپیمایی کیش ایر مسافرت خود را آغاز و یا به پایان برسانند. بلیط پرواز کیش ایر علاوه بر آن که به راحتی قابل دسترس هستند قیمت بسیار مناسبی هم دارند.
برای تهیه بلیط هواپیما کیش ایر، اطلاع از قیمت بلیط هواپیمای کیش ایر، پرواز کیش ایر از شیراز به دبی و برنامه پروازهای کیش ایر علاوه بر آژانس های مسافرتی مختلف، می توانید به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما سیمرغ24 و سایت هواپیمایی کیش ایر مراجعه فرمایید.
 

مسیرهای پروازی شرکت کیش ایر

ایرلاین کیش ایر دارای مسیرهای متعدد پروازی در تمام نقاط دنیاست که اسامی آن به شرح زیر می باشد:
 

مسیرهای داخلی پروازهای کیش ایر


بوشهر (فرودگاه بین المللی بوشهر)، آبادان (فرودگاه آبادان)، جزیره ابوموسی (فرودگاه ابوموسی)، اراک (فرودگاه اراک)، اهواز (فرودگاه اهواز)، بندر عسلویه (فرودگاه عسلویه)، بندرعباس (فرودگاه بین المللی بندرعباس)، اصفهان (فرودگاه بین المللی شهید بهشتی)، کرمان (فرودگاه کرمان)، کرمانشاه (فرودگاه کرمانشاه)، جزیره کیش (فرودگاه بین المللی کیش)، بندر ماهشهر (فرودگاه ماهشهر)، مشهد (فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد)، رشت (فرودگاه سردار جنگل)، جزیره قشم (فرودگاه دیرستان)، شهرکرد (فرودگاه شهرکرد)، شاهرود (فرودگاه شاهرود)، شیراز (فرودگاه بین المللی شهید دستغیب)، تبریز (فرودگاه بین المللی شهید مدنی)، همدان (فرودگاه همدان)، تهران (فرودگاه بین المللی مهرآباد)، زنجان (فرودگاه زنجان) و یزد (فرودگاه شهید صدوقی(.

 

مسیرهای خارجی هواپیماهای کیش ایر


عراق (بغداد - فرودگاه بین المللی بغداد)، عمان (خصب - فرودگاه خصب)، سوریه (دمشق - فرودگاه بین المللی دمشق)، ترکیه (استانبول - فرودگاه بین المللی آتاترک)، امارات متحده عربی (دبی - فرودگاه بین المللی دبی و شارجه - فرودگاه بین المللی شارجه) و جمهوری آذربایجان (باکو - فرودگاه بین المللی حیدر علی اف).
افتخارات و گواهی نامه های بین المللی
- انجمن بین المللی حمل نقل هوایی (یاتا) که در آوریل 1945، در کشور کوبا تشکیل شد، یکی از مهمترین انجمن های هوایی در دنیا به حساب می آید. در حال حاضر 230 شرکت هواپیمایی از 140 کشور جهان در عضویت یاتا هستند که کیش ایر نیز با کد عضویتی Y9-780 یکی از آنها می باشد.
گفتنی است که شرکت های هواپیمایی عضو یاتا، قادر به انجام پروازهای برنامه ای بین المللی هستند و کشور متبوع شان عضو رسمی ایکائو هستند.
- شرکت هواپیمایی کیش ایر به عنوان نخستین شرکت هواپیمایی ایران موفق به دریافت گواهینامه بین المللی ایمنی پرواز (IOSA) شده است .
- علاوه بر اینها شرکت کیش ایر گواهینامه (AOC) را از سازمان هواپیمایی کشور دریافت کرده است. این گواهینامه شرکت ها را به انجام عملیات حمل و نقل بازرگانی مشخص مجاز می نماید. در ضمن برای اطلاع از برنامه پروازی کیش ایر و خرید بلیط هواپیمایی کیش ایر مشهد می توانید به سامانه فروش آنلاین بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه نمایید.


 

چشم اندازها


شرکت هواپیمایی کیش ایر چشم انداز بلند مدتی را برای خود ترسیم کرده است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- کمک رسانی به توسعه پایدار جزیره زیبای کیش(نگین خلیج فارس)
- دست پیدا کردن به برنامه های طرح جامع وسند چشم انداز 1404
- تقویت مناطق آزاد تجاری –صنعتی و ویژه اقتصادی از بندر اقیانوسی چابهار تا شهر آبادان از طریق توسعه زیرساخت های حمل و نقل هوایی
- تحت پوشش قراردادن کلیه مناطق آزاد و رفع نیازهای مربوط به مسافرت های هوایی
- افزایش ضریب ایمنی ناوگان، تجهیزات فنی و مسافران
- گسترش شبکه پروازی در مسیرهای داخلی و خارجی
- توسعه همکاری های عملیاتی، بازرگانی و فنی با سایر شرکت ها
- تبدیل شدن به یک شرکت هواپیمایی مبتنی بر ساز و کار خدمات الکترونیکی

 

 بلیط پرواز اهواز دبی کیش ایر

 بلیط پرواز شیراز دبی کیش ایر

 بلیط پرواز کیش دبی کیش ایر

 بلیط پرواز قشم دبی کیش ایر

 بلیط پرواز لار دبی کیش ایر

بار دستی مجاز هواپیمایی کیش ایر

مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای کیش ایر حداکثر 5 کیلوگرم می‌باشد. ابعاد آن نیز نباید از 20*55*40 و مجموع 115 سانتی‌متر تجاوز کند.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی کیش ایر

پذیرش بار مجاز در پروازهای کیش ایر برای مسافری که دارای صندلی می‌باشد 20 کیلوگرم و برای مسافر بدون صندلی( نوزاد) 10 کیلوگرم می‌باشد.

ناوگان هوایی هواپیمایی کیش ایر

ناوگان هوایی کیش ایر در حال حاضر شامل 11 فروند هواپیما می‌باشد.

از جمله ناوگان هوایی کیش ایر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 ایرباس A321

 ایرباس A320

  MD-82/83

 3 فروند هواپیمای F100


 

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی کیش ایر

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.