بلیط تهران

ایران ایر بیزنس کلاس

بلیط بیزنس کلاس ایران ایر را در تهران بلیط با بهترین قیمت پروازی خرید کنید.

دفتر فروش تهران بلیط بلیط بیزنس کلاس ایران ایر را به صورت آنلاین و رزرو تلفنی برای آسان تر کردن خرید بلیط ایران ایر در اختیار تمام مراجعه کنندگان قرار داده.

بیزینس کلاس ایران ایر چه امکاناتی را در اختیار مسافران قرار می دهد؟
در قسمت بیزینس کلاس ایران ایر، صندلی های مبله، با فاصله ی بیشتری از هم قرار گرفته اند و فضای خصوصی بیشتری را در اختیار مسافران قرار می دهند. معمولا صندلی های به کار رفته در بخش بیزینس کلاس ایران ایر، راحت ترند و رفاه و آسایش بیشتری را برای مسافران فراهم می آورند.

بیزینس کلاس ایران ایر

مساله ی دیگری که در بیزینس کلاس ایران ایر مورد توجه مسافران قرار می گیرد، کیفیت کیترینگ یا همان نوع پذیرایی از افراد می باشد. معمولا در این قسمت، منویی از انواع غذاهای گرم، به مسافران ارائه می شود و افراد با توجه به سلیقه و اولویتشان می توانند، خوراک مورد علاقه ی خود را سفارش دهند. همچنین مسافران در این بخش می توانند به هر تعدادی که می خواهند، نوشیدنی سفارش دهند و مهمانداران هواپیما با خوشرویی و صبوری هرچه تمام تر، نیازها و خواسته های آنان را بر طرف نمایند.

کترینگ بیزینس کلاس ایران ایر

لازم به ذکر است که مهماندارانی که در قسمت بیزینس کلاس ایران ایر مشغول به کار هستند، بسیار صبور و خوش رو بوده و تمام سعی و تلاششان بر این است تا رضایت مسافران را جلب نمایند.

مهمانداران هواپیمایی هما
مزایا و معایب سفر با بیزینس کلاس ایران ایر
شاید تنها نکته ای که بتوان از آن، به عنوان یکی از معایب سفر با بیزینس کلاس ایران ایر یاد کرد، گران تر بودن بلیط پرواز برای افراد باشد، چرا که این بلیط ها از بلیط های مربوط به کلاس پروازی اکونومی گران تر هستند و برخی افراد هرگز آن ها را ترجیح نمی دهند. لیکن برخی دیگر نیز با پرداخت هزینه های بیشتر ترجیح می دهند که سفر خود را با رفاه و راحتی بیشتری تجربه نمایند.


همان طور که در قسمت بالا اشاره کردیم، فاصله ی صندلی های موجود در قسمت بیزینس کلاس ایران ایر، نسبت به قسمت اکونومی، بیشتر است و افراد در طول سفر می توانند، از نشستن در صندلی های راحت با فضای دنج تر و خصوصی تر، لذت ببرند. کیفیت و تنوع غذاهای سرو شده در این قسمت بسیار بیشتر است و افراد با خوردن غذای دلخواه خود می توانند، سفری لذت بخش تر را تجربه نمایند.

بیزینس کلاس ایران ایر

ورود و خروج مسافران بیزینس کلاس ایران ایر
از دیگر مزایای سفر با بیزینس کلاس ایران ایر، متفاوت بودن زمان ورود و خروج افراد به هواپیما می باشد. معمولا افرادی که با بیزینس کلاس ایران ایر سفر می کنند، زودتر از مسافران بخش اکونومی وارد هواپیما می شوند و معطلی و تاخیر کم تری را تجربه می نمایند. مسافران این بخش به هنگام پیاده شدن از هواپیما نیز اولویت دارند و معمولا پس از مسافران بخش فرست کلاس، از هواپیما پیاده می شوند و برای تحویل بار و چمدان های خود، راهی فرودگاه می شوند.

ورود و خروج مسافران بیزینس کلاس ایران ایر

از دیگر مزایای سفر با بیزینس کلاس ایران ایر، متفاوت بودن زمان ورود و خروج افراد به هواپیما است. معمولا افرادی که با بیزینس کلاس ایران ایر سفر می‌کنند، زودتر از مسافران بخش اکونومی وارد هواپیما می‌شوند و معطلی و تاخیر کم‌تری را تجربه می‌کنند. مسافران این بخش به هنگام پیاده شدن از هواپیما نیز اولویت دارند و معمولا پس از مسافران بخش فرست کلاس، از هواپیما پیاده می‌شوند و برای تحویل بار و چمدان‌های خود، راهی فرودگاه می‌شوند.


بیزینس کلاس ایران ایر چه خدماتی را به مسافران ارائه می دهد؟
14 مرداد 1397 — در این بخش از تهران بلیط به معرفی بیزینس کلاس ایران ایر خواهیم پرداخت و شما با تفاوت های این کلاس پروازی با دیگر کلاس های پروازی آشنا خواهید شد.

معرفی پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی ایران ایر – www.tehranblit.ir
22 آبان 1399 — این شرکت دارای کلاس‌های مختلف پروازی است که با توجه به مسافران امکانات خاصی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. هواپیمایی ایران ایر. بیزینس کلاس ...

امکانات بیزینس کلاس ایران ایر چه مواردیست؟ ☀️ مجله من چارترhttps://mag.tehranblit.ir › ... › ایران ایر
6 شهریور 1400 — امکانات بیزینس کلاس ایران ایر در بین شرکت های هواپیمایی ایرانی رتبه اول را یدک می کشد، شرکت هواپیمایی ایران ایر ( هما سابق ) امروزه با ...

آیر تور

هواپیمایی ماهان

ماهان ایر

کلاس ماهان

ایرتور

بریتیش ایرویز

فرست

هواپیمایی امارات

بلیط هواپیما

ایرباس

فرودگاه

خرید بلیط هواپیما ایران ایر | تهران بلیط https://www.tehranblit.ir › iranair
شاید پرسش دیگری که در ذهن‌تان درباره ایران ایر وجود دارد، کلاس‌های پروازی آن باشد. کلاس‌های پرواز ایران ایر در دو گروه «کلاس بیزینس» و «کلاس اکونومی» تعریف ...
ناوگان هواپیمایی ایران ایر چند فروند هواپیما دارد؟ هواپیماها ساخته کدام کارخانه‌های هواپیماسازی هستند؟
کلاس‌های پروازی ایران ایر چیست؟ هر یک از این کلاس‌های پروازی دارای چه امکانات و شرایطی برای مسافران هستند؟


 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.